Zajímavé filmy o koních ON-LINE ke shlédnutí!

2. ledna 2011 v 20:41 | Tereza |  Ostatní

Filmy a seriály s koňmi ON-LINE ke shlédnutí!


1. Černý hřebec (dvě části)

http://filmy.kinotip.cz/cerny-hrebec-1979/

Nádherný film!
Malý chlapec Alec Ramsey společně se svým otcem putuje domů do Flushingu. Plaví se na dopravní lodi plné nejrůznějšího zboží a různých lidí. Když se Alec toulá po lodi narazí na krásného černého hřebce, který ho hned zaujme. Jenže pak dojde ke strašlivé katastrofě a loď se potopí někde u severoafrického pobřeží. Vyčerpaný Alec se nakonec dostane až na jeden malý ostrov. Na ten se kromě něj podaří doplavat i černému hřebci. Jenže kromě nich na ostrůvku není nikdo. Chlapec se naučí chytat ryby a kůň se pase na řasách které moře vyplaví na břeh. V průběhu času se chlapec s koněm sblíží a naučí se na něm dokonce jezdit. Asi po dvou letech se na ně usměje štěstí a loď je přepraví zpátky do Ameriky. Tam Alec začne pravidelně trénovat, aby se mohl stát dobrým žokejem. Což samo o sobě není jednoduchý úkol a navíc se najde i právoplatný vlastník Arabského plnokrevníka. Alec je však odhodlán s Blackem vyhrát hlavní dostih sezóny v Santa Anitě. Tento film jež je debutem Carrolla Ballarda se dočkal takového úspěchu, že o 4 roky později vzniklo nejen pokračování nazvané Návrat černého hřebce, ale později i televizní seriál.

Černý hřebec


Černý hřebecČerný hřebec


2. Mladý Černý hřebec

http://www.fdb.cz/film/39691-mlady-cerny-hrebec-young-black-stallion.html?PHPSESSID=39f1e364cbfa31c3b560cd435d366091

Mladá dívka Neera se ztratila v poušti. Naštěstí ale narazila na neobyčejně rychlé hříbě a společně pak našli cestu domů. Tam Neera zjistila, že její dědeček již není schopen starat se o rodinný chov koní. Proto se rozhodla zůčastnit se jednoho velmi náročného dostihu, aby napravila dědečkovu pověst. Mimo pošramocené cti je ale v sázce i život jejího nejlepšího přítele, MLADÉHO ČERNÉHO HŘEBCE.

Mladý Černý hřebec

Mladý Černý hřebecMladý Černý hřebec


3. Spirit - divoký hřebec

http://filmy.kinotip.cz/spirit-divoky-hrebec-2002/

Totéž studio, které vyrábělo "Shreka", se podílelo na animovaném dobrodružství o mladém mustangovi, který se snaží zachránit svůj domov a znovu získat ztracenou svobodu. Mustang na své odvážné a napínavé cestě divočinou amerického pohraničí prožívá nezapomenutelné přátelství s mladým a hrdinným indiánem z kmene Lakota, vyzraje nad neúnavnou eskadrou vojáků a zamiluje se do krásné klisny jménem Rain.

Spirit


SpiritSpirit
4. Horseland

http://divx.kinotip.cz/horseland-2006/

Ale asi si to budete muset stáhnout . Jestli si to chcete zkouknout ON-LINE, bohužel ale díl po díle, doporučuji tuto stránku:

http://www.youtube.com/results?search_query=horseland&aq=f


A kdybyste věděli o další adrese dalšího ON-LINE filmu, napište PROSÍM!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zejtra napořád Zejtra napořád | Web | 2. srpna 2014 v 20:57 | Reagovat

Celý film bez reklam Zejtra napořád online ke shlédnutí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.